Daxili bazar araşdırması aparacaq şirkətlər axtarılır
Azərbaycan Respublikasının Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyi daxili bazar araşdırmasının aparılması xidmətini təkliflər sorğusu üsulu ilə həyata keçirir
Təkliflər 6 (altı) LOT üzrə aparılır:
LOT 1: “Azərbaycan Respublikasında təhlükəli və təhlükəli tibbi tullantıların zərərsizləşdirilməsi” layihəsi üzrə daxili bazar araşdırmasının aparılması xidməti;
LOT 2: “Mühərriksiz kənd təsərrüfatı aqreqatlarının istehsal potensialının öyrənilməsi” layihəsi üzrə daxili bazar araşdırmasının aparılması xidməti;
LOT 3: “Dizayn-Təmir-Tikinti sahəsi” layihəsi üzrə daxili bazar araşdırmasının aparılması xidməti;
LOT 4: “İT-kiber təhlükəsizlik sahəsi” layihəsi üzrə daxili bazar araşdırmasının aparılması xidməti;
LOT 5: “Balıq məhsullarının istehsalı və satışı” layihəsi üzrə daxili bazar araşdırmasının aparılması xidməti;
LOT 6: “Birdəfəlik karton (əsasən stəkanlar və onlar üçün nəzərdə tutulan qapaqlar) istehlak bazarının öyrənilməsi” layihəsi üzrə daxili bazar araşdırmasının aparılması xidməti.
Maraqlanan malgöndərənlər (podratçılar) (+994 55) 200-01-06 telefon nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərlər.
Təkliflər sorğusunda iştirak etmək istəyənlər sənədləri, tender təklifini və təminatını 22.01.2021-ci il saat 16:00-dək Azərbaycan Respublikasının Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin Tender komissiyasına təqdim etməlidirlər.
Təkliflər sorğusu prosedurunda təkliflərin açılış tarixi 25.01.2021-ci il saat 16:00-a müəyyən edilmişdir.
Ünvan: AZ 1069, Bakı şəhəri, Mustafa Kamal Atatürk pr., 134.