Bank BTB-dən sahibkarlara dəstək üçün mikro kreditlər
(®️) Bank BTB pandemiyanın təsiri səbəbindən zəifləmiş bizneslərin yenidən canlanması və inkişaf etməsi məqsədilə mikro kreditlərin verilməsinə və sahibkarlıq subyektlərinə dəstək olmasına davam edir.
50 000 AZN-dək təklif olunan mikro kreditlər illik faiz dərəcəsi 18%-dən başlayaraq sadə təminat şərtlərilə biznes subyektlərinə təqdim olunur. Sahibkarlar mikro kreditləri 12 ay güzəşt müddəti olmaqla 48 ay müddətinə götürmək imkanına malikdirlər.
Mikrokredit məhsulunun daha bir özəlliyi ondadır ki, sənədləşmə prosesi cəmi 1-2 iş günü ərzində yekunlaşır.
Nəzərinizə çatdıraq ki, Bank BTB 2010–cu ildə təsis olunub və universal bank olaraq müştərilərin məmnunluğunu təmin etmək məqsədi ilə bütün növ bank xidmətləri göstərir.
Mikrokredit məhsulundan yararlanmaq istəyən şəxslər Bank BTB-nin onlayn müraciət kanalları olan Facebook (www.facebook.com/bankbtb) və Instagram (www.instagram.com/bankbtb/) səhifələrinə, bankın satış nöqtələrinə, eləcə də 055 3000 946 WhatsApp (https://wa.me/994553000946) nömrəsinə müraciət edə bilərlər. Bu və digər məhsul və kampaniyalarımız haqqında (012) 946 nömrəli Məlumat mərkəzindən və www.btb.az rəsmi saytından məlumat almaq mümkündür.