İrşadda sənə Novruz payı var!
(®️) Təbiətin yeniləndiyi bahar fəslində evində məişət əşyalarını və ya smartfonlarını yeniləmək istəyən hər kəsə İrşad “Sənə uyğun bayram payı var” adlı Novruz kampaniyasını təklif edir.
Martın 30 -dək davam edən kampaniyada müştərilər smartfonları və notbukları 12 aya, arzuladıqları məişət texnikası və TV-ləri isə 18 aya, heç bir ilkin məbləğ ödəmədən, faizsiz əldə edəcəklər. Nağd və taksitlə alış zamanı seçilmiş məhsullara 30%-dək endirimlər də olacaq.
Yeniləmək istədiyiniz məhsulu İrşaddan pulsuz aparmaq imkanına da sahibsiniz. Belə ki, müştərilər 25 martadək bütün mağazalarda davam edən “Şad+” stimullaşdırıcı aksiyasından iştirak etməklə pulsuz məhsullar əldə edə bilərlər.
Bununla yanaşı İrşadın yeni Mingəçevir, Şəmkir, Tovuz, Xaçmaz mağazalarında da açılış kampaniyası davam edir, müştərilər fürsətlərdən faydalana bilərlər.
Daha çox fürsətlərdən faydalanmaq üçün www.irshad.az saytında kampaniyalar bölməsini ziyarət etməyiniz kifayətdir. Yenilikləri İrşadın sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrində izləmək də mümkündür.