Azərbaycanda onlayn ticarət üçün yeni logistika həlləri təqdim ediləcək
Rusiyanın beynəlxalq logistika operatoru “Pony Express” Azərbaycanda yeni inkişaf strategiyası ilə irəliləmək niyyətindədir.
“Marja” xəbər verir ki, 17 May 2017-ci il tarixində “Hyatt Regency” mehmanxanasında “Pony Express” şirkətinin yeni inkişaf strategiyasının təqdimatı keçiriləcək.
Tədbir çərçivəsində şirkət nümayəndələri dünya logistikasının əsas trendləri, logistikanın xüsusiyyətləri və Azərbaycan bazarının təlabatlarından danışacaqlar. Əlavə olaraq, fiziki şəxslər və onlayn ticarət ilə məşğul olan şirkətlər üçün yeni logistika məhsulları və müxtəlif biznes sahələri üçün nəzərdə tutulmuş həllər barədə məlumatlar veriləcəkdir.
"PONY EXPRESS" loqistika operatoru Rusiyada 1992-ci ildən işləyir. "PONY EXPRESS" Rusiya və MDB-də 15000-dən çox şəhər və yaşayış məntəqəsi üzrə xidmət göstərir, dünyanın 224 ölkəsinə yük və göndərişlər aparır.
Şirkətin daimi müştəriləri arasında avtomobil sənayesi, İT, FMCG, internet-ticarət və bir çox digər sahələrdə çalışan iri Rusiya və beynəlxalq şirkətləri mövcuddur.