Otellər üçün interyer həlli
Turizm nəyinki bütün dünyada, həm də Azərbaycanda da ən gəlirli sahələrdən birinə, geniş və sürətlə inkişaf edən sahəyə çevrilib. Turizm sektorunun davamlı olaraq inkişaf etməsi və genişlənməsi bu sektoru sosial-iqtisadi tərəqqidə əsas aparıcı qüvvəyə çevirib. Bu, özünü yeni iş yerlərinin yaradılması, turizmlə bağlı müəssisələrin və infrastrukturun qurulmasında göstərir. Dövlət tərəfindən bu sahə prioritet sahə seçilmiş, bu sahənin inkişafı məqsədilə dövlət proqramları, beynəlxalq miqyaslı tədbirlər həyata keçirilmişdir. Bunların nəticəsi olaraq ölkənin turizm sahəsinə yerli və xarici investisiyaların axını başlamışdır.
Hər il Azərbaycanda 50-yə yaxın yeni mehmanxana, hotel, motel və digər turist yerləşdirmə obyektinin təməli qoyulur. Otellərin inşasından sonra növbəti addım əlbəttə ki, onların interyerinin mebel və dekorlarla təmin edilməsidir.
Bu istiqamətdə ixtisaslaşan İDEAL DİZAYN mebel brendi böyük təcrübəyə malikdir. Dünyadakı texnoloji yenilikləri izləyərək, daimi tərəfdaşlıq çərçivəsində bütün müştərilərimizə tam konseptual həllər verib, onların bizneslərinə dəstək verməkdən qürur duyuruq. Otel üzrə həyata keçirilən layihələrdən Marxal Resort&Spa, Ramada otel, Abşeron otel, Bosfor otel və digərlərini nümunə gətirmək olar.
Xatırladaq ki, İDEAL DİZAYN brendi 2000-ci ildən fəaliyyət göstərir. Otel, ofis, təhsil ocaqları, kafe, bar, restoran üçün mebel və mebel avadanlıqları ilə xidmətinizdədir. İDEAL DİZAYN-ın məqsədi müştərilərin keyfiyyətlə bağlı gözləntilərini artıqlamasıyla qarşılamaq, eyni zamanda müştərilərin qiymət seçimi üçün ən uyğun, ən münasib alternativ verməkdir.