ABB Miles kartlarına yüksək endirim!
(®️) ABB-dən, xərclədikcə millər qazandıran ABB Miles kartları ilə bağlı növbəti kampaniya! İndi ABB Miles və ABB Miles Premium məhsulları üzrə həm debet, həm də kredit kartları 30 Sentyabr tarixinə qədər xüsusi endirimlə təqdim olunur.
ABB Miles kartları müştəriyə hər ödənişdən millər qazandıran, daha sonra isə toplanmış milləri pulsuz təyyarə biletlərinə və yaxud otel rezervasiyalarına dəyişdirmək fürsəti yaradan kart məhsuludur. Yığılmış milləri həm ölkəxarici, həm də ölkədaxili səyahətlər zamanı istifadə etmək mümkündür.
Kampaniya çərçivəsində ABB Miles Premium kartları əldə edən müştərilərə 2 ay müddətinə ödənişsiz depozit seyfi də təqdim olunur. ABB Miles kartlarını Bankın mobil tətbiqi və ya rəsmi internet səhifəsi vasitəsilə onlayn sifariş vermək, həmçinin Bankın bütün filial və şöbələrindən əldə etmək mümkündür.
Həmçinin ABB Miles debet və Bankın istənilən digər debet kartları onlayn sifariş zamanı ünvana pulsuz çatdırılır.
ABB Miles kartları həm də kredit kartı olaraq təqdim olunur. Bu kartlar müştərilərə hissə-hissə ödəniş və 60 günədək güzəşt müddəti imkanı verir.
Manatla olan ABB Miles Debet kartı hesabındakı vəsait qalığına isə illik 3%-dək əlavə mil verilir. Mil qazancı hər günün sonuna kartda olan vəsaitə görə hesablanır və ayın sonunda müştərinin balansında əks olunur. Mil balansını Bankın mobil tətbiqində və ya şəxsi kabinetdə yoxlamaq olur.
ABB Miles kartlarının bir çox başqa üstünlükləri də var. ABB-nin ATM-lərində bu kartlar ilə 15000 AZN-dək nağdlaşdırma zamanı heç bir komissiya haqqı tutulmur, SMS xəbərdarlıq xidməti isə ödənişsizdir.