Bank of Baku-dan NEFTÇİLƏRƏ ÖZƏL KREDİT!
(®️) Əlinin əməyi, qolunun gücü ilə qara qızılı yer üzünə çıxaran neftçilərə özəl olaraq yeni kredit kampaniyası elan edən Bank of Baku, bu dəfə də neftçilərimizin ürəyini şad edəcək.
Belə ki, 20 sentyabr Azərbaycan Neftçilərinin peşə bayramı günü münasibətilə keçirilən kampaniya çərçivəsində neft işçiləri 30.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini daha SƏRFƏLİ şərtlərlə - illik 16%-dən başlayan faiz dərəcəsi və 48 ayadək əldə edə bilərlər.
Kampaniyadan faydalanan neftçilər növbəsiz çevik rəsmiləşmə üstünlüyü də əldə edəcək.
Sığorta haqqının da olmadığı kredit kampaniyasından,
- Neft və qaz sektorunda çalışan;
- Azərbaycan vətəndaşı olan və ölkə ərazisində yaşayan;
- Rəsmi gəlirini təsdiq edə bilən HƏR NEFTÇİ yararlana bilər.
Kampaniya 10 oktyabr 2021-ci il tarixinə kimi keçərlidir.
Bank of Baku-nun elan etdiyi kredit kampaniyasından faydalanmaq istəyən neftçilər, bankın filiallarına yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya, WhatsApp-a “NEFTÇİ” yazaraq müraciət edə (+99450 447 00 55) və ya onlayn kredit sifarişi - https://bit.ly/2MutncF bölməsindən sifarişlərini edə bilərlər.
Kampaniya haqqında ətraflı məlumat üçün Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edə və ya rəsmi veb-səhifəsinə www.bankofbaku.com və ya Facebook səhifəsinə daxil ola bilərsiniz.