Unibank-dan xüsusi kredit kampaniyası
Unibank Azərbaycan xalqını qarşıdan gələn 28 May Respublika Günü münasibəti ilə təbrik edir, müstəqilliyimizin əbədi olmasını arzulayır. Respublika günü münasibəti ilə bank hər kəs üçün bir günlük komissiyasız kredit kampaniyası keçirir. Mayın 26-da Unibank filiallarına müraciət edənlər, 0% komissiyalı kredit kampaniyasından faydalana biləcəklər.
Hazırda Unibankda nağd kreditlərin maksimal məbləği 15.000 manatadək, müddəti 36 ayadəkdir. Nağd kreditlər üzrə aylıq ödənişlərin həcmi isə 19 manatdan başlayır. Rəsmi gəliri olan hər bir ölkə vətəndaşı Unibanka nağd kredit üçün müraciət edə bilər.
Unibankdan nağd kredit götürmək sizə hansı üstünlükləri verir?
-Kreditin aylıq minimum ödənişləri 19 manatdan başlayır.
-Minimum əmək haqqı tələbi cəmi 175 AZN-dir.
-Faiz dərəcəsi 23%-dən başlayır.
-Kreditin müddəti 36 ayadəkdir.
-Kreditin rəsmiləşdirilməsi zamanı komissiya сəmi 0%-dir.
-Zamin tələbi yoxdur.
-Kredit proseduru çox sadədir.
Nağd kreditlə bağlı bank filiallarına müraciət edə və eləcə də Unibank Mobile-dan və yaxud unibank.az saytından onlayn kredit sifariş edə bilərsiniz.
Unibankın 4 bank məhsulunu birləşdirən unikal ALBALI PLUS kredit kartı da ölkə vətəndaşları üçün əlçatandır. Rəsmi gəliri olan hər kəs Unibank filiallarına 5000 AZN-dək kredit xətti olan ALBALI PLUS kartı ilə bağlı müraciət edə bilər. ALBALI PLUS beynəlxalq kart olduğundan ölkə xaricində də çox rahatlıqla istifadə edə bilərsiniz.
Unibank hazırda paytaxt və bölgələri əhatə edən geniş filial şəbəkəsi ilə ölkə vətəndaşlarının xidmətindədir. Müştərilərin rahatlığı naminə Unibank-ın filialları, həftənin 5 günü nahar fasiləsi olmadan səhər saat 09.00-dan axşam 17.00-dək fəaliyyət göstərir. Banka gəlmədən də bank xidmətlərinin əksər hissəsindən Unibank Mobile-ın köməyi ilə istifadə edə bilərsiniz.
Ətraflı məlumatı (012) 117 nömrəli telefondan, Bankın saytından (www.unibank.az ) və yaxud facebook və twitter səhifələrindən (www.facebook.com/unibank.az , https://twitter.com/unibank) əldə etmək olar.