iPhone 6 sərfəli şərtlərlə satışda
Azercell Telekom MMC “1001 Smartfon” kampaniyası çərçivəsində sərfəli şərtlərlə smartfon telefonlarını təqdim etməkdə davam edir.
Belə ki, 26.05.2017-ci il tarixindən etibarən müştərilər iPhone 6 32GB telefonunu sərfəli şərtlərlə əldə etmək imkanı qazanırlar.
Abunəçilər 4G-dəstəkləyən smartfonlarını aylıq cəmi 65 AZN-dan başlayan ödənişlə əldə edə bilirlər. Üstəlik, onlara 5GB internet və ölkədaxilində sərfəli zəng etmək (1dəq=0.06AZN) imkanı da verilir.
Kampaniyaya qoşulmaq üçün, abunəçilər Azercell Müştəri Xidmətləri Ofislərinə yaxınlaşıb mövcud təkliflərdən birini seçə bilərlər.
Qeyd edək ki, Azercell “1001 Smartfon” kampaniyası çərçivəsində iPhone 7 və iPhone 5S, LG Flex 2 smartfonlarını da sərfəli şərtlərlə təqdim edib.
Azercell “1001 Smartfon” kampaniyası çərçivəsində yay boyunca abunəçilərinə sərfəli şərtlərlə telefonlar təklif etməyə davam edəcək.