“Nar”dan hədiyyələr qazanmaq #necədəəladır!
(®) Bir müddət öncə “Nar” öz məhsullarının fərqli üslubda video çarxlarla tanıtım kampaniyasına start vermişdi. Bu günlərdə isə bunun davamı olaraq sosial şəbəkələrdə #necədəəladır həştəqi diqqətimizi çəkdi. Trendə çevrilmiş bu həştəq ilə maraqlandıqda, “Nar”ın sosial media istifadəçiləri üçün fərqli müsabiqələr təqdim etdiyini gördük. İlk iki musabiqədə 6 istifadəçi qalib gələrək müxtəlif dəyərlərdə hədiyyə kuponları qazandı. Bundan əvvəlki müsabiqlərdə iştirak etməyənlər və hədiyyə qazanmayanlar isə təəssüflənməsinlər. Aldığımız məlumata görə, növbəti müsabiqədə sosial media istifadəçiləri “Nintendo Switch”, “JBL Live headphones” və 100 AZN məbləğində kupon qazana bilərlər.
İlk müsabiqədə “Nar” istifadəçiləri telefonda dedikləri xoş sözlərdən ibarət cümləni #necədəəladır ilə tamamladı, şərhlərdə isə maraqlı və yaradıcı cavablar ilə həmin gün sosial medianın gündəmində oldu. Həm hədiyyə qazanmaq, həm də əylənmək üçün növbəti müsabiqəni qaçırmayaq və “Nar”ın “Facebook” və “Instagram” səhifələrini izləyək.