İri şirkətlər qrupu əsgər və zabitlərə 23 min qida bağlamaları təqdim edib
PAŞA Qrup şirkətləri korporativ sosial məsuliyyət yönümlü fəaliyyətlərinə davam edirlər.
Qrupun yaydığı məlumatda bildirilir ki, 8 Noyabr - Zəfər Günündə PAŞA Holding və Bravo marketlər şəbəkəsi, hazırda işğaldan azad edilmiş ərazilərdə olan əsgər və zabitlərə qida bağlamaları təqdim edib.
Sözügedən fəaliyyət çərçivəsində bağlamalar, Ağcabədi, Ağdam, Göranboy, Qubadlı, Cəbrayıl, Xocavənd, Kəlbəcər və Laçın rayonları, eləcə də Şuşa şəhərinə göndərilib. Qeyd edək ki, ümumilikdə bağlamaların sayı 23,000 pay təşkil edib.
PAŞA Holding-in Baş İcraçı Direktoru Cəlal Qasımov vurğulayıb ki, fəaliyyət göstərdikləri ölkələrə dəstək, PAŞA Qrup şirkətlərinin KSM strategiyasının əsas fokuslarındandır. “Həm işğaldan azad edilən ərazilərin bərpasına töhfə vermək, həm müharibə zamanı maddi-mənəvi zərər çəkən ailələrə dəstək göstərmək, həm də torpaqlarımızın azad edilməsində birbaşa rolu olan və hazırda bu torpaqların keşiyində duran əsgər və zabitlərə mənəvi dayaq olmaq bizim üçün prioritetdə olan məsələlərdir”, - deyə C. Qasımov bildirib.