NeoKart ilə ödəniş edənlər üçün “ƏDV Geri Al” 2 qat sərfəli oldu!
Belə ki, “Bank Respublika”nın start verdiyi MÖHTƏŞƏM kampaniya çərçivəsində NeoKart ilə ödəniş edənlər üçün “ƏDV Geri Al” 2 qat sərfəli olacaq! Bunun üçün, NeoKart sahibləri hər alış-veriş zamanı onlara verilmiş kassa qəbzinin üzərindəki QR kodu “Bank Respublika”nın “Mobil Şöbə”əlavəsində oxutmalı, yaxud fiskal kodu daxil etməlidirlər. Əlavə edilmiş qəbz üzrə məbləğ “ƏDV Geri Al” hesabının cari balansında əks olunduqdan 1 gün sonra müvafiq həcmdə bonus müştərinin NeoBonus balansına əlavə olunacaq.
Beləliklə, NeoKart sahibləri dekabr ayının 31-nə qədər davam edəcək kampaniya çərçivəsində alış-veriş etdikləri zaman kassa qəbzlərini Bankın “Mobil Şöbə” əlavəsi vasitəsilə skan edərək “ƏDV Geri Al” hesabına əlavə etdikdə, həm ƏDV qazancı, həm ƏDV qazancı məbləğində Bonus qazanacaq! Əlavə olaraq NeoKart sahibləri dünyanın istənilən nöqtəsində POS-terminal vasitəsilə ödəniş edərkən və ya online alış-veriş zamanı “Bank Respublika”dan NeoBonuslar da qazanacaq.
Bundan başqa, NeoKart sahibləri Bank Respublikanın start verdiyi yeni lotereyada iştirak edərək pul mükafatları, smartfonlar, planşetlər və super hədiyyə olan Toyota RAV4 LOW 2.5L Hybrid avtomobili qazanmaq şansı da əldə edəcəklər.
Əgər Siz də qazananlar sırasında olmaq istəyirsinizsə, vaxt itirmədən NeoKart sifariş edin və nağdsız ödənişdən hər zaman hər yerdə qazanc əldə edin!
NeoKart-ı onlayn olaraq Bank Respublika”nın rəsmi saytından, facebook səhifəsindən, eləcə də WhatsApp-da Çat-Bot xidmətindən istifadə edərək 051 4 144 144 nömrəsinə “NeoKart” yazıb göndərərək sifariş etmək mümkündür.