Azərbaycanda 7 şirkət birləşib
Azərbaycanda 7 şirkət birləşib.
Marja.az xəbər verir ki, "Pacific Lift" MMC, "Pacific Hospitality" MMC, "Pacific Metal Grid" MMC, "Provista" MMC, "Yuxa Catering" MMC və "Pacific Group" MMC "INOVA" MMC-yə qoşulublar.
Adı çəkilən şirkətlər "INOVA" MMC-yə quşulduğundan "INOVA" MMC yenidən təşkil olunduğunu elan edib.
Kreditorlar iki ay ərzində tələblərini Bakı şəhəri, Nizami rayonu, Tofiq Abbasov küçəsi, ev 39, mənzil 83 ünvanına bildirə bilərlər.
“İnova” MMC tikinti şirkəti olub, 20.06.2016-cı ildə təsis edilib. “İnova” şirkəti respublika ərazisində bir sıra tikinti işlərinə imza atmış, zavod, xəstəxana, restoran və sairə müəssisələrin tikintisini həyata keçirmişdir. “İnova” müəssisəsində yaşayış konteynerlərinin istehsalı da həyata keçirilir. Müəssisədə konteynerlərin müxtəlif modelləri istehsal olunur: ofis, yaşayış, hamam-tualet, inzibati konteynerlər və sairə. Konteynerlər daşınma, qənaət, sürət, elastiklik baxımından bir sıra mühüm üstünlüklərə malikdir.
"İnova" MMC-nin qanuni təmsilçisi Abbasov Emin Zahir oğludur.
“İnova” MMC-nin “Pacific Group”a daxil olduğu və “Pacific Group”un sənaye, kənd təsərrüfatı, tikinti və digər istiqamətlər üzrə fəaliyyət göstəridiyi bildirilirdi.