Telefon, elektronika və məişət satışı üzrə ixtisaslaşan, ən böyük mağazalar şəbəkəsindən olan İrşadda müştərilər aldıqları bütün məişət texnikasının və TV -lərin endirimli qiymətini 18 aya bölə biləcəklər. Həm də ilkin ödəniş, faiz və komissiya ödəmədən.
Evə televizor lazımdırsa Samsungun 1199,99 AZN olan televizoruna hazırda 260 AZN endirim var. Endirimlə 939 AZN əldə edəcəyiniz bu Tv-ni 18 aya hissə- hissə ödəyərək əldə edə bilərsiniz. Lg brendinə məxsus paltaryuyana isə nə az, nə çox düz 1000 AZN endirim var. Endirimli qiyməti 18 aya bölürsünüz və ayda sadəcə 94,44 AZN ödəyirsiniz. Nə komissiya var nə faiz, ilkin ödəniş də yoxdur.
Tozsoranlar, ütülər, buxarlı təmizləyicilər və bütün digər xırda məişət əşyalarını da eyni şərtlərlə əldə etmək mümkündür. Kampaniya 15 yanvaradək keçərlidir. Bununla yanaşı qeyd olunan tarixədək İrşadda “Yeni ilə sıfırdan başla” kampaniyası çərçivəsində smartfonlar və aksesuarlar 18 ayadək, notbuklar isə 24 ayadək ilkin ödənişsiz, faizsiz və komissiyasız təklif edilir.
Bütün mağazalarda istər nağd, istər taksit kartları ilə məhsul alan müştərilər həmin məhsulu pulsuz aparmaq şansına da sahib olacaqlar. Şadplyus aksiyasında iştirak etməklə alınan hər məhsula görə döndərdiyiniz şadplyus çarxı sizə bu şansı qazandırır.
Sözü gedən fürsətlər bütün mağazalarla yanaşı həm də 20.000 dən çox çeşidin olduğu irshad.az saytından alış- verişə də şamil edilir. Daha çox fürsətlərdən faydalanmaq üçün www.irshad.az saytında kampaniyalar bölməsini ziyarət etməyiniz kifayətdir. Yenilikləri İrşadın sosial şəbəkələrdəki rəsmi səhifələrində izləmək də mümkündür.