AccessBank cəlbedici əmanət kampaniyasına başladı
Bankın 15 illiyi ilə bağlı növbəti silsilə kampaniya
AccessBank 15 illiyi ilə bağlı müştəriləri yeni kampaniyalarla sevindirməyə davam edir.
"Marja" xəbər verir ki, Bank stabilliyə üstünlük verən müştərilər üçün “Sabit əmanət” kampaniyasına start verib. Bu kampaniya sayəsində müştərilər manatla əmanət hesabı açıb, vəsaiti ABŞ dolları valyutasında da geri götürə bilərlər. Müştərilər istəklərinə uyğun olaraq həm əmanət müddətinin sonunda, həm də əmanət vaxtından əvvəl bağlanarsa bu imkandan faydalana bilərlər.
Kampaniya çərçivəsində açılan əmanətlərə 15%-dək faiz dərəcəsi tətbiq olunur. Bu təklifdən həm fiziki, həm də hüquqi şəxslər 30 iyun 2017-ci il tarixinədək yararlana bilərlər. Xatırladaq ki, AccessBank-da açılan əmanətlər Əmanətlərin Sığortalanması Fondu tərəfindən sığortalanır.
“Sabit əmanət” haqqındadaha ətraflı məlumatı Bankın rəsmi internet saytından, Facebook səhifəsindən və 151 Ümumi Məlumat Mərkəzindən əldə etmək mümkündür.