Gənclər və gənc ailələr üçün mənzillərə böyük endirim
(®) 2 fevral - Azərbaycan Gəncləri Günüdür.
Ölkəmizdə gənclər siyasəti daim diqqətdə saxlanılan istiqamətlərdən biri olmuşdur. Məhz buna görə də gənclərin xəyallarını bir az daha əlçatan edə bilmək üçün daşınmaz əmlak sektorunda ölkənin aparıcı şirkətlərindən biri olan “PMD Group” möhtəşəm fevral ayı kampaniyası təklif edir. Fevral ayı boyunca gənclər və gənc ailələr yüksək keyfiyyətli həyat tərzi vəd edən komplekslərdən mənzil alarkən 46.000 AZN-ə qədər endirim əldə edəcək.
“PMD Group”un fevral ayına özəl olan kampaniyası şəhərin müxtəlif yerlərində yerləşən, bir çox üstünlükləri ilə seçilən layihələrə şamil olunur. Nümunə olaraq, "Gumush Residence", “Nizami Boutique House”, "Hillside Residence" şəhərin mərkəzində möhtəşəm mənzərəsi, görünüşü, yüksək keyfiyyəti və vəd etdiyi həyat tərzi ilə tamamilə fərqli bir konsept gətirən komplekslərdir.
Mərkəzdə yaşamaq anlayışını özündə təcəssüm etdirən premium yaşayış binaları "Üzeyir Hacıbəyli 57" və "Zərifə Əliyeva 53" isə şəhərin modern və ritmik nəbzini tutmağa imkan verir, müasir biznes və alış-veriş mərkəzləri, lüks otellər və butiq mağazaların əhatəsində yerləşir.
Şərq rahatlığı ilə qərb keyfiyyətini özündə birləşdirən “Təbriz Evləri” və vəd etdiyi yüksək keyfiyyətli həyat tərzi ilə “Grand Park Plaza” premium yaşayış kompleksi infrastruktur baxımından əlverişli ərazidə yerləşir.
Siz də bu şərtlərdən faydalanmaq üçün https://www.fmg.az/menzil-satisi saytımızdan məlumat ala və ya *5775 ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.