Kampaniya çərçivəsində müştərilərə biznes hədəflərinə daha tez çatmaları üçün çoxsaylı güzəştlər təqdim olunur:
-Biznes kreditlər üzrə tutulan komissiyada - 15% güzəşt
-Bank qarantiyası açılması üçün komissiyaya - 15% güzəşt
-Biznes kreditlərinin ölkə daxili və ölkə xarici köçürməsində komissiya - “0%”
-Biznes kreditlərinin köçürməsində mübadilə komissiyası – “0%”
Kreditlərin milli valyutada təqdim olunması da kampaniyanın üstünlüklərindən biridir, bu isə AccessBank-ın daha çox yerli iş adamlarına maliyyə dəstəyi göstərməsinə imkan yaradacaq.
Kampaniya 30 iyun 2017-ci ilədək davam edəcək.
Biznesin maliyyələşdirilməsi üzrə bazarda lider banklardan biri olan AccessBank, daim ölkənin sosial-iqtisadi inkişafı üzrə prioritet sahələrə, kənd təsərrüfatına və istehsalata maliyyə dəstəyi göstərir və bununla da iqtisadiyyatın qeyri-neft sektorunun və sahibkarlığın inkişafına öz töhvəsini verir.
Daha ətraflı məlumatı Bankın rəsmi internet səhifəsindən, facebook və twitter səhifələrindən və yaxud 151 - Ümumi Məlumat Mərkəzindən əldə etmək mümkündür.
AccessBank 2002-ci ildə Qara Dəniz Ticarət və İnkişaf Bankı, Avropa Yenidənqurma və İnkişaf Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası, KfW, LFS Financial Systems GmbH adlı Alman konsaltinq şirkəti və AccessHoldinq tərəfindən yaradılıb.Azərbaycanın aparıcı banklarından biri olan AccessBank tam çeşidli bank xidmətləri təqdim edir.