“Avtomobilsiz Xanım Qalmasın” şüarı altında endirimlər və güzəştlərə start verildi!
(®) Daim avtomobil sektorunda öz innovativ yanaşmaları və fərqli baxış tərzi ilə öndə olan “Auto Azərbaycan” şirkəti yerli avtomobil bazarında müştərilərin ikinci əl avtomobil alarkən qarşılaşdıqları texniki problemlər, inamsızlıq və ən əsası alış şərtlərində olan çətinlikləri nəzərə alaraq Otoplaza Mall-da “ikinci-əl avtomobillərin etibarlı satış mərkəzi” ni artıq istifadəyə vermişdir. Bu mərkəzdə ilkin olaraq Koreyadan idxal olunmuş Hyundai və Kia avtomobilləri zəmanətli şəkildə və münasib alış şərtləri ilə dəyərli müştərilərə təqdim olunur.
Hal-hazırda Otoplaza Mall -da yerləşən “ikinci əl avtomobillərin etibarlı satış mərkəzi”“8 MART Beynəlxalq Qadınlar Günü” ilə əlaqədar “Avtomobilsiz Xanım Qalmasın” şüarı altında xanımlara yönəlik kütləvi endirim və güzəştlər həftəsi (7 gün) keçirir. Bu kampaniya çərçivəsində Mart ayının 8-ə dək satış mərkəzinə müraciət edən xanımlar seçdikləri ikinci əl avtomobilə uyğun olaraq cəlbedici endirimlər və ya çox sərfəli alış şərtlərindən yarararlana bilərlər.
Babək prospekti 61 C
Otoplaza Mall Avtomobil Mərkəzi.