Premium resort kompleksdə 1 illik pulsuz kommunal
(®) Son illərin unikal layihələrindən biri olan “Xəzri Rezidens” resort yaşayış kompleksində mənzilləri daha rahat əldə etmək üçün yeni və əlverişli təkliflər irəli sürülür.
Belə ki, Xəzərin sahilində yerləşən möhtəşəm kompleksdə mart ayı ərzində mənzil alan sakinlərə* kommunal ödənişlər 1 il ərzində pulsuz olacaq. Bu möhtəşəm təklifdən yararlanaraq xüsusən yay istirahəti üçün ideal seçim olan, dənizdən sadəcə bir neçə addımlıq məsafədə yerləşən “Xəzri Rezidens”də siz də mənzil sahibi ola bilərsiniz.
Novxanı çimərlikləri yaxınlığında, dənizin düz sahilində yerləşən və yüksək səviyyəli infrastrukturla təmin olunmuş “Xəzri Rezidens” premium yaşayış kompleksi xüsusən yay aylarında istirahət üçün ideal məkandır. Belə ki, kompleksdə çimərlik sahəsi, həyətdaxili park, futbol və voleybol meydançaları, uşaq əyləncə mərkəzi, yeraltı parkinq, gəzinti və velosiped zolaqları sakinlərin xoş istirahəti və rahatlığına xidmət edir. Əlavə olaraq, spa və fitnes mərkəzi, kafe, restoran, tədris mərkəzi və uşaq bağçasının da fəaliyyət göstərməsi planlaşdırılır.
İdarəetməsi daşınmaz əmlak sektorunda ölkənin aparıcı şirkətlərindən biri olan “PMD Group” şirkəti tərəfindən həyata keçirilən bu premium resort yaşayış kompleksi haqqında daha detallı məlumat almaq və sorğu göndərmək üçün xezrirezidens.az saytına keçid edə və ya *5775 ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
*Qeyd: Kampaniya yalnız nağd və ipoteka ilə mənzil alanlara şamil olunur.