Unibank Mobile istifadəçilərinə hədiyyə qazandırır
Kommunal, hökumət ödənişləri, kreditlər və digər ödənişləri edərkən bonuslar qazanmaq istəyirsinizsə, ödənişlərinizi Unibank Mobile-la edin.
Mobil əlavəyə edilən funksiya ödənişlər və depozitlərlə bağlı bir sıra əməliyyatlarda sizə bonus balları qazandıracaq. Bonuslar bölməsindəki kvest əməliyyatları isə sizə əlavə 250 bal qazandırır. Qazandığınız bonusları hədiyyələrə və digər ödənişlərə yönləndirə bilərsiniz. Unibank Mobile-a əlavə edilən digər yeni funksiya isə ölkədaxili bütün kartlara köçürməni mümkün edir. Mobil əlavədən istifadə qaydaları, imkanlar, bir sözlə bu haqda bütün bilmək istədiyiniz məlumatlar menyunun “Ayarlar” bölməsində olan FAQ (sual/cavab bazası)funksiyasında cavablandırılıb.
-Bütün hesablarınıza onlayn şəkildə nəzarəti mümkün edir;
-Telefonunuzun kitabçasında qeydiyyatda olan dostlarınıza siyahıdan rahat şəkildə köçürmə etməyə imkan verir;
-Aylıq ödənişlərinizi sistemə avtomatik ödənişlər siyahisina daxil edin və bu ödənişlər təyin etdiyiniz vaxtda avtomatik köçürülür;