40 günədək faizsiz kredit- hardan əldə etmək olar?
(®) Müasir dövrümüzdə insanlar maddi tələbatlarını ödəmə yollarından biri olaraq kredit kartlarına daha çox üstünlük verirlər. Kart axtarışına çıxanda isə sərfəli şərtlərlə kredit kartı əldə edə biləcəyi banklara üz tutmağa çalışırlar.
AFB Bankın 20.000 AZN limit, 18 % dərəcəsi ilə olan kredit kartı arzularınızı daha rahat şəkildə reallaşdırmağa kömək edir. Belə ki, 10.000 AZN-dək məbləği zaminsiz götürmək mümkün olan bu kartın möhlət müddəti 40 gündür. Yəni, istifadə olunan kredit məbləği 40 gün ərzində tam qaytarıldıqda faiz hesablanmır.
Bir çox bankların faiz dərəcəsi ilə müqayisədə olduqca sərfəli olan AFB Bankın Kredit kartı ilə kreditiniz hər zaman kartınızda olacaq. Kartı əldə etməklə siz kartdakı vəsaitdən ehtiyacınız olduğu zaman istifadə edə biləcəksiniz. Məsələn, alış-veriş və bir çox onlayn ödənişləri AFB Bank kredit kartı ilə həyata keçirə bilərsiniz.
AFB Bank kredit kartını sadəcə 2 addımda sifariş edə bilərsiniz. Bunun üçün
https://bit.ly/3ylUQ7T linkinə keçid edərək, SİFARİŞ ET bölməsinə daxil olmaq və açılan xanaları doldurub sifarişi tamamlamaq yetərlidir.
Kredit kartı, o cümlədən digər xidmətlər haqqında ətraflı məlumat əldə etmək üçün *1545 qaynar xəttinə zəng edə, yaxud da aşağıdakı vasitələrlə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
AFB Bank – Sizin Bankınız!