-“7676” nömrəsinə kodu SMS vasitəsilə göndərmək
-“music.coca-cola.az” internet saytı vasitəsilə qeydiyyatdan keçmək
- (+994 50 444 76 76) nömrəsinə kodu whatsapp vasitəsi ilə göndərmək
Avtobusa daxil olarkən qeydiyyatdan keçən iki promo kod və ya qapaqlar Coca-Cola əməkdaşına təqdim edilməlidir. Gəzintiyə qoşulan qonaqları musiqi alətlərinin ifaları müşayiət edəcək. Musiqili avtobusun ikinci mərtəbəsində qonaqların da həmin musiqi alətlərində ifa etmək imkanları olacaq. Birinci mərtəbədə olan fotozonada isə qonaqlar şəkil çəkdirə, həmçinin sevimli mahnılarını karaoke formatında ifa edə bilərlər.
Musiqili səyahətə 18 yaşdan yuxarı hər kəs, 12-18 yaş arası şəhər sakinləri isə valideynlərinin müşayəti ilə qoşula bilərlər.
Qeyd edək ki, Dünyanın ən nüfuzlu şirkətlərindən olan Coca‑Cola Azərbaycanda 1994-cü ildən etibarən fəaliyyət göstərir. Coca‑Cola məhsullarının Azərbaycanda istehsalçısı Türkiyənin Coca‑Cola İçecek şirkəti tərəfindən təsis edilən “Azərbaycan Koka-Kola Bottlers LTD” MMC-dir. Ölkənin qeyri-neft sektorunun ilk və ən böyük investorlarından olan Coca‑Cola İçecek 1996-cı ildə Sulutəpə qəsəbəsində istehsal zavodunu qurub.