Sifariş və ətraflı məlumat üçün: https://bit.ly/3zZ8pLg
AccessBank Sahibkarlığın İnkişaf Fondu (SİF) ilə 2022-ci ilin ilk 6 ayı ərzində sıx əməkdaşlıq etmiş kredit təşkilatları arasında ilk beşlikdə yer alır. Əməkdaşlıq nəticəsində Bank cari ilin ilk yarım ilində 197 maliyyələşdirilməsinə dəstək verib.
AccessBank Azərbaycanda mikromaliyyələşdirmə lideri olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası və digər beynəlxalq maliyyə təşkilatları və investisiya fondları yer alır. Bankın 15-i Bakıda, 14-ü bölgələrdə olmaqla, 29 filialı fəaliyyət göstərir. Bankın xidmətləri haqqında məlumat əldə etmək üçün 151 əlaqə mərkəzinə zəng etmək, həmçinin www.accessbank.az saytına, və ya bankın sosial şəbəkələrdə (Facebook, Instagram, LinkedIn) hesablarına daxil olmaq olar.