Rəqəmsal marketinq üzrə tanınmış ekspert kitab yazıb - İMZA GÜNÜ KEÇİRİLDİ
İri banklarda və şirkətlərdə marketinq meneceri vəzifəsində, rəqəmsal marketinq, sosial media, dizayn və brendinq istiqamətlərində ixtisaslaşmış agentliyin direktoru çalışmış Aysel Cəbrayılova öz təcrübəsini qələmə alıb.
Marja xəbər verir ki, rəqəmsal marketinq və kommunikasiya üzrə tanınmış ekspert olan Aysel Cəbrayılovanın "Rəqəmsal Dünyada Qazandıran Yol Xəritəsi" kitabı işıq üzü görüb.
19 Oktyabr 2022-ci il tarixində Libraff-ın “Park Akademiya” filialınada kitabın təqdimatı və İmza günü keçirilib. Tədbirdə müəllifin dostları, marketinq, ictimaiyyətlə əlaqələr və media sahəsinin tanınmış simaları iştirak ediblər.
Kitabda biznesin inkişafı üçün rəqəmsal platformalardan uğurlu istifadə yolları ilə tanış ola bilərsiniz. Müəllif İnternetdə, o cümlədən sosial mediada brendin uğurlu tanıdılmasının, Google, Youtube, Facebook, İnstagram, Twitter və Linkedin platformalarında post paylaşılmasının və reklam verilməsinin sirlərini açıqlayıb. "Rəqəmsal Dünyada Qazandıran Yol Xəritəsi" kitabı marketoloqların, şirkətlərin reklam işlərinə cavabdeh olan şəxslərin stolüstü kitabı olmağa namizəddir. Aysel Cəbrayılova kitabında rəqəmsal reklam kampaniyalarının planlaşdırılması üzrə dəyərli məlumatlar verir.
İmza günündə qonaqlar, o cümlədən Marja.az Aysel Cəbrayılovanın kitabını öz imzası ilə əldə edib.
Kitabı LIBRAFF.az saytından 20% endirimlə əldə etmək mümkündür.