ABB Miles kartları indi 50% endirimlə
(®) ABB-nin səyahətsevərlər üçün nəzərdə tutulmuş ABB Miles kartlarını əldə etməyin tam zamanıdır.
Yanvarın 15-ə qədər davam edəcək kampaniya çərçivəsində ABB Miles Standard kartlarını 50% endirimlə, yarı qiymətinə almaq olar. Həm kartların onlayn sifarişi, həm də filiallarda satış zamanı bu imkandan faydalana bilərsiniz. Üstəlik, kampaniya dövründə ABB Miles kartı almış müştəri bu kartla 90 gün ərzində 2500 manat dövriyyə etdikdə, 2500 Xoşgəldin mili qazanacaq. Bu dövriyyə tələbinə çatmayan müştərilərin Xoşgəldin milləri standart tarifə uyğun hesablanacaq.
ABB Miles kartları müştəriyə nağdsız ödənişlərdən millər qazandırır. Toplanmış millər pulsuz təyyarə biletlərinə, yaxud otel rezervasiyalarına dəyişdirilir. Milləri həm ölkəxarici, həm də ölkədaxili səyahətlər zamanı dəyişmək mümkündür. ABB Mileslə toplanmış millər bütün hava yolları şirkətlərində və otellərdə keçərlidir. Hər bir kart sahibi lazımi sayda millər topladıqdan sonra şəxsi kabinetinə daxil olaraq onları istədiyi formada dəyişə bilər. Millərin hesablanması qaydaları ilə buradan tanış olmaq mümkündür. ABB Miles kartlarını buradan sifariş etmək mümkündür.