Bakcell yeni fakturalı Klass tariflərini təqdim edir
Azərbaycanın İlk Mobil Operatoru və Aparıcı Mobil İnternet Provayderi Bakcell şirkəti müştərilərinə sonradan ödəniş planı üzrə, yəni hamısı birində fakturali klass tarifləri təqdim edir.
Bu tariflərdə çoxlu dəqiqələr,SMS,Internet və“Whatsapp”dan pulsuz istifadə etmək imkanı ilə yanaşı aylıq abunə haqqının ödənməsi üçün sərbəstlik, davamlı ünsiyyət üçün kredit limiti,beynəlxalq və rouminq dəqiqələri vəmüxtəlif ölkələrə səfər edən abunəşilərə rouminqdə istifadə etmək üçün 1000MB internet təqdim edilir.
Bu tariflərə istənilən CIN, Klass və Business tarifinin (korporativ abunəçilər istisna olmaqla) abunəçiləri qoşula bilər (qoşulma pulsuzdur).
Yeni tariflər üzrə məlumat aşağıdakı cədvəldə əks olunub:
Fakturalı KLASS XL | Fakturalı KLASS XXL | Fakturalı KLASS 3XL |
Hər ay ölkədaxili istifadə üçün: 250 dəqiqə 1000 MB PULSUZ WhatsApp (mətn) | Hər ay ölkədaxili istifadə üçün: 750 dəqiqə 750 SMS 2000 MB PULSUZ WhatsApp (mətn + zənglər) | Hər ay ölkədaxili istifadə üçün: 3000 dəqiqə 3000 SMS 10 GB PULSUZ LİMİTSİZ WhatsApp Beynəlxalq zənglər üçün 100 dəqiqə Rouminq üçün: 100 dəqiqə daxil olan zənglərə 1000 MB İnternet üçün |
Qoşulmaq üçün *810#YES Aylıq abunə haqqı - 10 AZN | Qoşulmaq üçün *825#YES Aylıq abunə haqqı - 25 AZN | Qoşulmaq üçün *850#YES Aylıq abunə haqqı - 50 AZN |
Klass tariflərində paket kimi təqdim edilən dəqiqələr/SMS/İnternet trafik 1 ay müddətində etibarlıdır.
Tarifdaxili pulsuz dəqiqələr, SMS və İnternet bitdikdən sonra qiymətlər aşağıdakı cədvələ uyğun hesablanır (bütün qiymətlərə ƏDV daxildir):