"AccessBank" Hüquq şöbəsinə rəhbər axtarır
"AccessBank" QSC Maliyyə Restrukturizasiyası və Kreditlərin Bərpası Departamentinin Hüquq Şöbəsinin Rəhbəri vəzifəsi üzrə vakansiya elan edib.
(Head of Legal Unit in the Financial Restructuring and Recovery Department)
-Hüquq şöbəsinin öhdəsinə düşən tapşırıqların və funksiyaların yerinə yetirilməsinin təşkili, həmçinin şöbə əməkdaşlarının əmək intizamına riayət etməsinə nəzarət;
-İri razılaşmaların, məhkəmə iclaslarının, müştəri/bank ilə danışıqların hazırlanmasında və həyata keçirilməsində iştirak;
-Məhkəmə və icra orqanlarında və girov əmlakın reallaşdırılması məqsədi ilə təşkil olunan hərraclarda bankın maraqlarının təmsil edilməsi;
-Şöbənin işinin optimallaşdırılması;
-Departament rəhbərinin tapşırıqlarınınyerinə yetirilməsi;
-Sənədləşmənin aparılması.
-Ali hüquqi təhsil;
-Bank sahəsindəproblemli kreditlərin məcburi qaydada geri qaytarılması üzrəminimum 3 iliş təcrübəsi, o cümlədən rəhbər vəzifədə minimum 1 iliş təcrübəsi;
-Müştərilər, dövlət qurumları və digərtəşkilatlar ilə iş yazışmaları və danışıqlarının aparılmasında təcrübə;
-Daxili normativ sənədlərlə işləmə və onların tərtib edilməsi üzrə iş təcrübəsi;
-İqtisadiyyatın və bank işinin təşkilinin əsasları, Azərbaycan Respublikasının mülki və bank qanunvericiliyinin əsasları, Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankının normativ-hüquqi aktları üzrə biliklər;
-Word və Excel ofis proqramlarında işləmək bacarığı (istifadəçi səviyyəsində);
-Mükəmməl Azərbaycandili biliyi, rus və ya ingilis dili arzuolunandır.
Maraqlanan namizədlər CV-lərini mövzunu qeyd etməklə [email protected] ünvanına göndərə bilərlər.