“Bakcell”dən eksklüziv təkliflə smartfon al
(®) İnnovativ məhsul və xidmətləri ilə hər zaman öndə olan “Bakcell”dən smartfonunu yeniləmək istəyən abunəçilərə şad xəbər! “Bakcell” mağazalarından hissəli ödənişlə smartfon alan abunəçilərə 18 ay müddətində xüsusi seçilmiş tariflərdən biri hədiyyə olunacaq.
Kampaniya çərçivəsində smartfon alan abunəçilərə hər ay 350 dəqiqə ölkədaxili zənglər, 5GB internet, pulsuz “WhatsApp” və “Telegram” mesajları daxil olan tarif paketi ödənişsiz təqdim ediləcək. Bundan əlavə, alınan smartfonun modelinə uyğun olaraq, abunəçilərə digər tariflər də təklif oluna bilər.
Yalnız rəsmi “Bakcell” mağazalarında keçərli olan bu təkliflə bağlı ətraflı məlumatı “Bakcell” mağazalarından və ya http://www.bakcell.com saytından əldə etmək mümkündür.
Qeyd edək ki, gələcəyə hədəflənən yeni brend strategiyası ilə “Bakcell” ölkəmizdə abunəçilərə innovativ xidmət və məhsullar təqdim edir. Şirkət qarşıdakı dövrdə bir sıra yeni məhsulları abunəçilərin ixtiyarına verəcək.