"NBC Bank" hüquqşünas axtarır
"NBC Bank" hüquqşünas vəzifəsinə işə qəbul elan edib.
Əmək haqqı 1 000 manatdır.
Namizədlərə qarşı ali hüquqi təhsil, 3 il iş təcrübəsi, bank və digər sahədə qanunvericiliyə dair biliklər, kompüter proqramlarında işləmə bacarığı, analitik düşünmə qabiliyyəti kimi tələblər qoyulub.
Vəzifə öhdəlikləri hüquqi sənədlərin hazırlanması və rəsmiləşdirilməsi, sənəd və müqavilələrin hüquqi ekspertizasının həyata keçirilməsi, müqavilələrin hazırlanması, müqavilələrə dair hüquqi rəylərin verilməsi, filial, şöbə və nümayəndəliklərin açılması ilə bağlı hüquqi sənədlərin hazırlanması, struktur və bölmələrin iş fəaliyyətində ortaya çıxan hüquqi məsələlərin qanunvercilik çərçivəsində həll edilməsi, aidiyyəti məsələlərə dair rəylərin hazırlanması, protokolların aparılması, hazırlanması, problemli kredit statusu daşıyan işlərin məhkəmədənkənar həlli və bununla bağlı problemli müştərilərlə görüşlərin təşkil edilməsi, məhkəmə və digər orqanlarına sənədlərin hazırlanması və təqdim edilməsi, məhkəmədə və digər orqanlarda Bankın adından çıxış edilməsi, hüquqi sənədləşmənin sistemləşdirilməsi və uçotunun aparılmasıdir.
Arzu edənlər CV-lərini yanvarın 20-nə qədər [email protected] elektron poçt ünvanına göndərə bilərlər.