"Dəmir Bank" işçi axtarır
“DəmirBank” Problemli Kreditlərin Hüquqi Tənzimlənməsi Departamentinin Məhkəmə orqanları ilə iş şöbəsinə Qarabağ regionu üzrə (Beyləqan, Xocavənd, Laçın, Füzuli və Ağcabədi məhkəmələri üzrə) hüquqşünas vəzifəsi üzrə vakansiya elan edib.
- Bankın mənafeyini dövlət orqanları idarələrində qorumaq və müdafiə etmək;
- Problemli kreditlər üzrə məhkəmələrə iddialar və banka qarşı qaldırılmış iddialara etiraz məktubları hazırlamaq və qanuna müvafiq olaraq məhkəmələrdə Bankı təmsil etmək;
- Problemli kreditlərin məhkəmədən kənar həlli üzrə müvafiq tədbirlər görmək, problemli kredit müştəriləri ilə əlaqə saxlamaq, borcların danışıqlar yolu ilə qaytarılmasına çalışmaq;
- Kreditlərin qanunvericiliyə müvafiq qaydada qaytarılması sahəsində, o cümlədən məhkəmələrə iddialar, etirazlar, şikayətlər verilməsi barədə təkliflər hazırlamaq.
-Ali hüquqi təhsil (magistr dərəcəsinin olması arzuolunandır);
- Müvafiq sahədə 1 ildən çox iş təcrübəsi olmalı;
- Ünsiyyət yaratmaq, dinləmək və müşahidə etmək qabiliyyətinə malik olmalı;
- Məxfilik, diqqətlilik, səbirlilik, komandada işləyə bilmək və baş verən hadisələrdə zamanında çevik və doğru qərar vermək kimi bacarıqlara sahib olmalı;
- Sürücülük vəsiqəsi və şəxsi nəqliyyat vasitəsi olmalı.
Göstərilən tələblərə cavab verən namizədlər öz CV-lərini [email protected] elek
Elanın bitmə tarixi fevral ayının 5-dir.