2 şirkət “Veysəloğlu”ya birləşdi
“V-Trade” MMC və “Vesta Horeka” MMC-nin “Veysəloğlu” MMC-yə qoşulduqları üçün ləğv edildikləri açıqlanıb.
"Marja" xəbər verir ki, “V-Trade” MMC “Veysəloğlu” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyətinə (VÖEN: 0700159551) qoşulma nəticəsində ləğv edildiyini və “V-Trade” MMC-nin bütün hüquq və öhdəliklərinin təhvil aktı üzrə “Veysəloğlu” MMC-yə (VÖEN: 0700159551) ötürdüyünü elan edib.
Həmçinin, “Vesta Horeka” MMC də “Veysəloğlu” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyətinə (VÖEN: 0700159551) qoşulma nəticəsində ləğv edildiyini və “Vesta Horeka” MMC-nin bütün hüquq və öhdəliklərinin təhvil aktı üzrə “Veysəloğlu” MMC-yə (VÖEN: 0700159551) ötürdüyünü elan edib.
"Veysəloğlu" MMC də “V-Trade” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyəti və “Vesta Horeka” Məhdud Məsuliyyətli Cəmiyyətinin ona qoşulmaları nəticəsində yenidən təşkil olunduğunu, “V-Trade” MMC və “Vesta Horeka” MMC-nin bütün hüquq və öhdəliklərinin təhvil aktı üzrə “Veysəloğlu” MMC-yə keçdiyini elan edib.
Ləğv edilən “V-Trade” MMC-nin hüquqi ünvanı Bakı şəhəri, Nizami rayonu, 2-ci eninə küçəsi ev 2, “Vesta Horeka” MMC-nin hqquqi ünvanı isə Sumqayıt şəhəri, 9 mkr, Ü. Hacıbəyov küç, ev 25C-dir.
7 milyon 826 min manat nizamnamə kapitalı olan “Veysəloğlu” MMC-nin də hüquqi ünvanı Bakı şəhəri, Nizami rayonu, 2-ci eninə küçəsi ev 2-dir.