Olduğu məkanı tərk etmədən kreditini Bank of Baku-dan onlayn sifariş edənlər, illik faiz dərəcəsinə və komissiyaya ENDİRİM qazanacaq.
Belə ki, onlayn sifarişlə 30.000 AZN-dək Nağd Pul Krediti əldə edən HƏR KƏS,
- İllik faiz dərəcəsinə 2%,
- Komissiyaya 1% ENDİRİM əldə edəcək.
Qeyd edək ki, 2% endirimdən həm nağd pul krediti, həm də Bolkart taksit kartı əldə edən şəxslər faydalana bilər. Onlayn müraciətlə ancaq nağd pul krediti rəsmiləşdirildiyi zaman isə müştərilər 1% endirim qazanacaqlar. Beləliklə, müştərilər onlayn müraciət əsasında kreditlərini illik faiz dərəcəsinə ümumilikdə 2% endirimlə və KOMİSSİYASIZ əldə edə biləcəklər.
Müştərilər 30.000 AZN-dək Nağd Pul Kreditini heç bir SIĞORTA HAQQI OLMADAN, 36 ayadək əldə edə bilərlər. Kreditini onlayn sifariş edənlər NÖVBƏSİZ çevik rəsmiləşmə üstünlüyündən də faydalanacaqlar.
Məlumat üçün bildirək ki, Bolkart taksit kartı əldə edən müştərilər, Bolkartla etdikləri alış-verişlərin xərcini 24 ayadək hissə-hissə ödəyə bilərlər. Müştərilər eyni zamanda, 40 günədək güzəşt müddəti, 45%-dək CASHBACK qazanma imkanı və 50% nağdlaşdırma imkanına da sahibdirlər.
Endirimli şərtlərlə kredit əldə etmək istəyən şəxslər, kreditini Bankın rəsmi veb saytından (www.bankofbaku.com), “Onlayn kredit sifarişi” (https://goo.gl/we7Dov) bölməsindən, Bankın DostBank mobil tətbiqindən (http://onelink.to/dostbank), WhatsApp-dan (“ENDİRİM” yazıb (+99450) 447-00-55 nömrəsinə göndərə) onlayn sifariş edə bilərlər.
Kampaniya 24 avqust tarixinə kimi keçərlidir.
Bank of Baku-nun digər məhsul və kampaniyaları haqqında daha ətraflı məlumatla isə 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsinə www.bankofbaku.com və ya Facebook səhifəsinə www.facebook.com/bankofbaku daxil olaraq tanış ola bilərsiniz.