Hər 1000 manat kredit üçün, ayda 33 manat ödəniş edin!
(®️) Kapital Bank əhalinin nağd pula olan tələbatını qarşılamaq məqsədilə yeni güzəştli kredit aksiyası təqdim edir. Rəsmi gəliri olan hər kəs, aksiya çərçivəsində Kapital Bank-dan hər 1000 manat kredit məbləği üçün, ayda cəmi 33 manat ödəniş edə bilər.
Şərtlərə əsasən kredit zaminsiz verilə bilər və kredit götürənlərə BirKart hədiyyə olunur. Onlayn rəsmiləşdirilən kreditlər üzrə nağdlaşdırma komissiyası 0% təşkil edir. Həmçinin nağd pul krediti üçün filiallara müraciət etmək və ya “1” yazıb, 8196 qısa nömrəsinə SMS göndərmək olar. Aksiya 31 dekabr 2020-ci il tarixədək davam edəcək.
Qeyd edək ki, Kapital Bank-da “Gündəlik tələbat krediti”nin məbləği 300 – 20 000 manat təşkil edir, müddəti isə 3 aydan 48 ayadək rəsmiləşdirilə bilər. Nağd pul kreditinin illik faiz dərəcəsi 20%-dən başlayır. Ümumi kredit şərtləri barədə ətraflı – https://www.kapitalbank.az/loans/cash?hl=az.