Bank of Baku-dan bütün peşə sahiblərinə 10.000 AZN-dək mikrokredit!
(®️) Göstərdiyi xidmət və təqdim etdiyi məhsulları ilə hər zaman müştərilərinin sevgisini qazanan Bank of Baku, bu dəfə peşəsinin peşəkarı olanlara dəstək məqsədilə yeni kredit məhsulunu təqdim edir.
Belə ki, bank BÜTÜN PEŞƏ SAHİBLƏRİNƏ 10.000 AZN-dək mikrokredit təklif edir.
Yəni, peşəsindən asılı olmayaraq HƏR KƏS, istər taksi sürücüsü, istər saç ustası, ev və ya maşın ustası, istər repetitor, istərsə də aşbaz və başqa peşə sahibləri Bank of Baku-dan 10.000 AZN-dək mikrokredit əldə edə biləcək.
Bank növbəsiz çevik rəsmiləşmə üstünlüyünün də olduğu yeni kredit məhsulunu müştərilərə SIĞORTA HAQQI olmadan 24 ay müddətinədək təklif edir.
10.000 AZN-dək mikrokredit əldə etmək istəyən peşə sahibləri, bankın filiallarına yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya, WhatsApp-dan müraciət edə (+99450 447 00 55) və ya onlayn kredit sifarişi (https://bit.ly/2MutncF) bölməsindən krediti sifariş edə bilərlər.
Bank of Baku-nun elan etdiyi yeni kredit məhsulu haqqında məlumatı Bankın 145 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək və www.bankofbaku.com saytına və ya Facebook səhifəsinə daxil olaraq əldə edə bilərsiniz.