Unibankın mobil tətbiqi üzrə keçirilən lotereyanın qalibləri məlum olub
(®️) Unibank mobil tədbiqinin 5 illik yubileyi münasibəti ilə Huawei ilə birgə “UBank” istifadəçiləri üçün keçirilən stimullaşdırıcı lotereya başa çatıb.
Mayın 1-dən 31-dək davam edən lotereyanın qalibləri 1 iyunda keçirilən tirajda xüsusi kompüter proqramı vasitəsi ilə seçilib. Tirajda 15245 iştirakçı 674269 şansla iştirak edib. UBank-dakı bonusların şanslara çevrilməsi ilə lotereyada iştirak hüququ qazanan şəxslərdən 18-i qalib seçilib.
Qalib gələn şəxslər aşağıdakı hədiyyələri qazanıblar:
Qaliblərin siyahısı ilə unibank.az saytında (https://www.unibank.az/az/news/retail/672/unibankin_mobil_tetbiqi_uzre_kechirilen_lotereyanin_qalibleri_melum_olub) tanış ola bilərsiniz.
Azərbaycanın ən yaxşı mobil bank əlavələrindən olan UBank istifadəçilərinin sayı 1 milyonu keçib. UBank istifadəçiləri bank xidmətlərinin 90%-dən çoxundan banka gəlmədən istifadə imkanı qazanırlar.