Paketlər | Trafikhəcmi | Aktivləşdirməkodu | Qiymət |
YouTube 1 | 2 GB | *530*2000#YES | 2 AZN |
YouTube 2 | 5 GB | *530*5000#YES | 4 AZN |
Paketin istifadə müddəti 7 gün təşkil edir. Bu müddət bitdikdən sonra İnternetdən istifadə üçün xidmət haqqı abunəçinin tarifinə uyğun olaraq balansdakı vəsaitdən və ya mövcud internet paketindən çıxılacaq.
Qeyd edək ki, abunəçi “YouTube” internet paketini digər internet paketləri ilə paralel qaydada istifadə edə bilər. Bu halda əsas adi internet paketindən “Youtube” istifadəsi üçün trafik çıxılmayacaq.
Bu yeni məhsulunun daha bir üstün cəhəti ondan ibarətdir ki, abunəçi balansındakı “YouTube” üçün nəzərdə tutulmuş trafiki “Wi-Fi Hotspot” vasitəsilə digər cihazlarla da paylaşa bilərlər.
Bütün qeyd edilənlərə əlavə olaraq, internet paketindən istifadə edən abunəçilər “Bakcell”in pulsuz Wi-Fi xidmətindən faydalana bilərlər. Bu xidmətdən bir çox yerdə: restoran, mehmanxana, kafe, park və hətta taksilərdə (189 Taksi xidməti) istifadə etmək mümkündür. “Bakcell”in pulsuz Wi-Fi xidməti barədə ətraflı məlumat üçün keçid: https://www.bakcell.com/az/bakcell-wi-fi
Azərbaycanda ən sürətli mobil şəbəkə xidmətləri təchizatçısı adına layiq görülmüş Bakcell gələcəkdə də ən innovativ mobil data məhsulları ilə abunəçilərini sevindirməyə davam edəcək.